Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paweł Maj zostanie prezydentem Puław. "Niemożliwe stało się możliwe..."

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2018 r. o 10:17 Powrót do artykułu
Na przekór wszystkiemu wygraliśmy. Jesteście wspaniali - dziękuje mieszkańcom nowy prezydent. Czytaj wiecej: ***s://24wspolnota.pl/pl/pulawy/wydarzenia/37236/Detronizacja-w-Puławach.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był Pan radnym miasta, został prezydentem. Nie bał się Pan podjąć takiego wyzwania? Od wielu lat działałem na rzecz Puław. Zawsze starałem się wyciągać tematy, które inni zamiatali pod dywan takie jak np. infrastruktura i zagospodarowanie przestrzenne. Popierały mnie różne środowiska. To dlatego zdecydowałem się wziąć udział w wyborach na prezydenta miasta, zachęcili mnie do tego ludzie. Nie brak mi pasji i zaangażowania a także doświadczenia z mojej dotychczasowej pracy na rzecz Puław. Kocham zajmować się naszym miastem i mieszkańcy to dostrzegli, dlatego popchnęli mnie do kandydowania. Czytaj wiecej: ***pulawy.naszemiasto.pl/artykul/kocham-zajmowac-sie-naszym-miastem-wywiad-z-pawlem-majem,4871216,art,t,id,tm.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem Paweł Maj, prezydent-elekt, odbył już swoją pierwszą konferencję prasową: miała ona miejsce w poniedziałek, 5 listopada, na Skwerze Niepodległości. Wybór miejsca był znaczący, ponieważ to właśnie tutaj Paweł Maj po raz pierwszy publicznie zabrał głos, protestując w 2013 roku przeciwko jakości nawierzchni, jaka pojawiła się na ścieżkach tego skweru. – Mieszkańcy obdarzyli mnie potężnym zaufaniem; pokazali, że można coś zmienić, że mamy realny wpływ na to, co się dzieje wokół nas. Myślę, że wybrali przyszłość, nowe spojrzenie i nowe horyzonty. Chcę pokazać, że możemy wejść w XXI wiek, że możemy nadać temu miastu nowy sens – nie tylko nim zarządzać, nie tylko skupiać się na powielaniu starych stereotypów. Trzeba skupić się na poważnych problemach, wyznaczyć nowe cele, sprawić że to mieszkańcy będą współrządzić – powiedział Paweł Maj. Zapytany o koalicje, w jakie mogłoby wejść jego ugrupowanie, prezydent-elekt odpowiedział: – Moją koalicją, moją siłą są mieszkańcy – na razie skupiam się na nich, a nie na grach politycznych i przepychankach. Uważam, że w tej chwili liczy się praca nad konkretnymi zadaniami, nad konkretnym budżetem, ponad podziałami – mieszkańcy widzą tę pracę. Koniec już z upartyjnieniem samorządów, przychodzi nowa era, w której to mieszkańcy decydują. Odchodzimy od sztywnych koalicji, od sztywnych działań na rzecz partii, bo liczy się miasto. Na zakończenie konferencji Paweł Maj jeszcze raz podziękował bardzo serdecznie wszystkim puławianom, którzy wzięli udział w wyborach i oddali na niego głos. Prezydent-elekt Paweł Maj oficjalnie obejmie swoje nowe stanowisko 16 listopada. Czytaj więcej: ***s://pulawy24.pl/zmiana-stanowisku-prezydenta-pulawach/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec Powiatu, występuję tylko jako obserwator zdarzeń w Puławach. Na forum pojawił się głos, by nowy Prezydent zawarł koalicję z radnymi poprzedniego Prezydenta. Wydaje mi się, że byłby to wielki błąd - bo czy można nadać Miastu nową dynamikę będąc (współ) zależnym od osób, które współodpowiadają za dotychczasowy stan rzeczy? Czy admiratorzy Pana Prezydenta Grobla będą w stanie uwolnić się od tego, by bronić słuszności decyzji podjętych w przeszłości? W mojej ocenie to niemożliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przekór wszystkiemu wygraliśmy. Jesteście wspaniali - dziękuje mieszkańcom nowy prezydent. Czytaj wiecej: ***s://24wspolnota.pl/pl/pulawy/wydarzenia/37236/Detronizacja-w-Puławach.htm
 Dla Pawła nie ma rzeczy niemożliwych 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jak zrobił swoich adwersarzy w jajo zawiązując koalicję że wszystkimi mieszkańcami ponad podziałami przeciwko partyjniactwu i niech mu teraz ktoś podskoczy to tak jak by zadzierał z samym suwerenem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejrzałem program Pana Maja, bo zwolennicy twierdzą, że jest szczególny i nie jest prawdą, że jedyny program to stałe mówienie o Cyganach, i tam, w programie, jest faktycznie... NIC, jakieś stojaki na rowery, jakieś krzewy, jedyny konkret to sprawa Cyganów, ale prezydent miasta nie ma żadnych uprawnień w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejrzałem program Pana Maja, bo zwolennicy twierdzą, że jest szczególny i nie jest prawdą, że jedyny program to stałe mówienie o Cyganach,  i tam, w programie,  jest faktycznie... NIC, jakieś stojaki na rowery, jakieś krzewy, jedyny konkret to sprawa Cyganów,  ale prezydent miasta nie ma żadnych uprawnień w tej sprawie.
 W takim razie zapisz się na kurs czytania ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pulawy nie sa miastem rasistowskim. Nikt nie chce ich wyganiac.. Od 1989 roku cale pokolenia tych nierobow i darmozjadow zyja z zasilkow. Nowy Prezydent ma tych darmozjadow zmusic do pracy tj. sprzatanie dwoch brzegow Wisly od Deblina do Kazimierza D. W zimie odsnierzanie ulic i chodnikow . Zbieranie smieci roboty dla nich duzo. Polacy musza pracowac na emeryture 40 lat... A jak romanska kultura i tradycja zabrania w/w robot to wypad z kraju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydentt PM do niczego Cyganów nie zmusi, nie ma wpływu na ZUS, stopień niepełnjosprawności przyznaje komisja na poziomie powiatu, alimenty przyznaje sąd itd, opowiadanie bajek, może tylko wystraszyć inwestorów, i zaszkodzić wizerunkowi miasta Puławy, bo będą przekkonani, że w Puławianie biegają za innymi z siekierami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i nawet matury nie muszą mieć??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i nawet matury nie muszą mieć??????????????
 Ale przecież jedna radna co się nagle niezależna stała też nie ma matury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i nawet matury nie muszą mieć??????????????
Ale przecież jedna radna co się nagle niezależna stała też nie ma matury.
 Kolejny fake taki jak te z Pawłem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej ludzie dajcie już spokój wszyscy zwolennicy i przeciwnicy Prezydenta elekta z tymi cyganami, zwalnianiem urzędników i tym podobnymi bzdurami. Kampania się skończyła wybory rozstrzygnięte więc te wasze jałowe komentarze nie mają już najmniejszego sensu. Dajcie zwycięzcy ostygnąć zapoznać się spokojnie z zakresem obowiązków z załogą Urzędu Miasta i życzymy jemu i podległym mu urzędnikom niech działają tak żebyśmy wszyscy byli z ich pracy zadowoleni. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z głosem rozsądku. Mam tylko taką uwagę tzn. ja jako kobieta chciałabym żeby na stanowisku prezydenta miasta zasiadał prawdziwy 100% mężczyzna. Niestety w mojej ocenie i dotychczasowy prezydent i ten nowy tacy jacyś mało męscy ale w sumie i tak lepiej niż w Słupsku:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahhaha niech Maj podziękuje cyganom za to stanowisko. Bo tak to by poleciał na zbity pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahhaha niech Maj podziękuje cyganom za to stanowisko. Bo tak to by poleciał na zbity pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak do tematu to słyszałam że Maj sam pochodzi z narodowości Romskiej. Hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej ludzie dajcie już spokój wszyscy zwolennicy i przeciwnicy Prezydenta elekta z tymi cyganami, zwalnianiem urzędników i tym podobnymi bzdurami. Kampania się skończyła wybory rozstrzygnięte więc te wasze jałowe komentarze nie mają już najmniejszego sensu. Dajcie zwycięzcy ostygnąć zapoznać się spokojnie z zakresem obowiązków z załogą Urzędu Miasta i życzymy jemu i podległym mu urzędnikom niech działają tak żebyśmy wszyscy byli z ich pracy zadowoleni. Amen
 Czyli to wszystko były kampanijne obiecanki a głupim radość? A teraz już po wyborach to wszystko już są bzdury i kicha z tego ile będzie? To zaprzaństwo i zgroza ludzie ZGROZA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli można zamącić wyborcom w głowach Cyganami, a póżniej powiedzieć a kuku żart, ale pieniądze z urzędu prezydenta to nie będzie żart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...